Dlaczego Masz Babo Placek?

Piszą o nas tak:
Poznań na widelcu

Łazęga poznańska

Często wydaje nam się, że te proste pomysły są zbyt banalne by je realizować, często brakuje nam odwagi. Odkładamy je gdzieś na półkę pt. niespełnione marzenia z nadzieją, że kiedyś przyjdzie ten dzień. My się odważyliśmy, ten dzień przyszedł i w końcu mamy – MASZ BABO PLACEK – w pełnej okazałości!

Od pierwszego precla do tego miejsca, w którym jesteśmy dziś minęło trochę czasu. Od początku nasza koncepcja przewidywała, że stawiamy na przepisy naszych babć, by powrócić do smaków dzieciństwa. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz nie tylko znakomite precle, które już podbiły serca poznaniaków, ale również wiele innych łakoci, których smak na długo zostaje w pamięci. Napijesz się u nas dobrej kawy Inki, zjesz cudownie czekoladowe ciasto, a dla wielbicieli mniej słodkich przekąsek czeka nasz dopracowany zestaw krakersów, bez którego nie wyobrazicie sobie już spotkania przy sobotnim piwie. Pracujemy na sezonowych i regionalnych produktach, nie stosujemy dodatków i konserwantów – chcemy by nasze produkty wyróżniały się dobrym składem i niepowtarzalnym smakiem. Nie chcemy sprzedawać Wam chemii, bo sami jej nie jemy.

A jak to było z nami? Kraszka wiedziała, że jest dobra w pieczeniu i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, Franek wiedział, że ze swoim spokojem i podejściem do ludzi może przenosić góry – dlaczego więc nie zrobić z tego duetu czegoś dobrego. I tak powstała koncepcja o dość przewrotnej nazwie – MASZ BABO PLACEK. Droga była długa – prowadziła przez nadbałtyckie plaże, świąteczne targi i największe targi piwa w okolicy. Pobijaliśmy rekordy czasu, szybkości i ilości. Eksperymentowaliśmy na sobie i najbliższych z nowymi smakami i recepturami. Odwiedziliśmy Bawarię, by poznać smak najlepszego precla – wszystko po to by dziś na Kanałowej mieli to Państwo na wyciągniecie ręki. Chcieliśmy stworzyć miejsce, do którego przychodząc poczujesz się jak w domu. Zasiądziesz wygodnie w fotelu, poczytasz gazetę zajadając się pysznym preclem z czekoladą. Chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe, które ma duszę, które pachnie ciastem, które przywołuje dobre wspomnienia. Przyjdź do nas. Sprawdź. Czekamy.

Tutaj znajdziecie nasze produkty

Poznań Wrocław

Chcesz dołączyć?